(22:17, 15:22, 11:13, 23:21)

Dvorana : SD Laktaši

Gledalaca : 1500

Sudije : Ilija Belošević (Srb), Milija Vojinović (Srb), Saša Maričić (Srb)

Košarkaši Igokee su doživjeli novi poraz u još jednoj neubjedljivoj igri na domaćem parketu. Obe ekipe su ušle rasterećeno u meč i igralo se za pobjedu i prestiž. Široki je bolje otvorio ovaj susret i stekao prednost 12:6 , ipak Igokea trojkama Dozeta pravi seriju 16:2 i dolazi do prednosti 22:14, do kraja četvrtine Široki postiže 3 poena i na prvu pauzu se ide rezultatom 22:17 u korist Igokee. U drugoj četvrtini se Široki vratio u rezultatski egal i trojkama Pilepića i Peršića stiže do prednosti na poluvremenu 39:37. U nastavku utakmice viđena je rezltatska klackalica sve do samog kraja utakmice kada je Joksimović trojkom izjednačio na 71:71. Kraj utakmice je obilježio i najefikasniji igrač utakmice Morović koji je postigao 73. poen Širokog što je bilo dovoljno da gostujuća ekipa slavi.

Najefikasniji igrači domaćeg tima su Harvi 17 poena i 11 skokova, Vitkovac i Dozet po 14 poena i Čejs sa 10 poena koji je ima šut iz igre 4/15 i uspio je skupiti 10 skokova iako je najniži igrač na utakmici. U gostujućoj ekipi najefikasniji je bio Morović s 29 poena, Peršić je pogodio 15 i Štemberger 9 poena.