BitLab hosting
Početna stranica > Novosti

Igokea sigurna u Aleksandrovcu

29.09.2010. god.
KK Igokea - KK Borac Nekta 88:60 (23:13, 26:16, 19:16, SC Nenad Baštinac Gledalaca : 150 Sudije : Adamović, Babić, Petković
KK Igokea:

Đerasimović 8, Dozet 12, Vitkovac 3, Đurica 7, Nađfeji 9, Mirković, Rakočević, Pantić 15, Čejs 17, Ivanović 6, Vučenović, Heris 11

Trener: Slobodan Klipa

KK Borac Nektar:

Tošić 5, Jovanović 5, Lončar 2, Vranješ 21, Šturanović 2, Jagodić 6, Blanuša 9, Jocović 2, Pavlović, Kovačević 8, Trikić, Kostadinović

Trener: Drago Karalić

U drugoj pripremnoj utakmici protiv ekipe Borca koja je bila jača za Jocovića i Šturanovića, rezultat je bio isti. Na početku utakmice Igokea otvara sa 10:2, a do kraja prve četvrtine je bilo 23:13. U drugoj četvrtini se nastavlja ista slika, Igokea igra brzo i efikasno i u drugoj četvrtini podiže prednost na 20 poena, 49:29.

Poslije odmora obe ekipe igraju borbeno što je donijelo jednu izjednačeniju četvrtinu koju je Igokea dobila 19

:16. Poslednja četvrtina je počela serijom 9:0, 77:45. Do kraja se igralo koš za koš, a domaći igrači su zdaržali prednost do kraja utakmice, 88:60. Najefikasniji u redovima gostiju bio je Vranješ koje je postigao 21 poen, a u ekipi Igokee Čejs je ubacio 17 , Pantić 15, Dozet 12 i Heris 11 poena.