BitLab hosting
Početna stranica > Novosti

Pobjeda Slobode u Sarajevu

18.05.2017. god.
Fudbaleri Slobode MG ostvarili su pobjedu u šestom kolu play-out faze Prve lige Republike Srpske.

Dosta uzbudljiv meč odigran je u Istočnom Sarajevu, a gdje su snage odmjerili domaća Slavija i Sloboda iz Mrkonjić Grada. Gosti su slavili sa 1:3. No, prvi do vodstva, stigli su plavo-bijeli. Igrao se 14. minut kada Lalović dovodi Slaviju u vodstvo.
Nakon toga, domaćin je pao u igri što je protivnik znalački iskoristio. U 31. minuti meča, fudbaler Slobode uputio je dosta jak šut kojeg defanzivac domaćih Milan Lalović leđima skreće u vlastitu mrežu za 1:1.

Drugo poluvrijeme, donijelo je dosta bolju igru Mrkonjićana. Sladojević je u 57. minuti meča bio najviši u skoku nakon kornera, čime Sloboda dolazi u vodstvo od 1:2. Konačnih 1:3, postavio je Mirković u 73. minuti.