BitLab hosting
Početna stranica > Novosti

Sloboda sa minusom putuje na revanš u Trebinje

30.03.2017. god.
Trebinjski Leotar je napravio veliki korak pobjedom u prvoj utakmici polufinala Kupa RS savladavši favorizovanu Slobodu sa visokih 3:1.

Gol Miloša Perovića u 33. minuti bio je kazna za promšaje Slobode u uvodu meča i n pauzu se otišlo sa minimalnom prednošću gostiju.

U drugom poluvremenu očekivao se veliki pritisak Slobode kako bi anulirali prednost i pokušali okrenuti rezultat u svoju korist i steći kakvu takvu zalihu pred revanš u Trebinju. Konačnog pobjednika prve utakmice najavio je svojim drugim golom za 0:2, Miloš Perović u 63. minuti. Fudbareleri Dragana Vukše uspjeli su konsolidovati svoje redove i smanjiti rezultat golom Babića u 76. minuti, ali je Miloš Perović svojim trećim golom u 83. minuti postavio konačnih 1:3 i Leotaru otvorio vrata raja. Ukoliko Leotar uspije da sačuva prednost postaće prvi drugoligaš u finalu Kupa RS.