BitLab hosting
Početna stranica > Novosti

Remi Slobode i Podrinja u 18. kolu

20.03.2017. god.
Fudbaleri Slobode pred svojom publikom su remizirali sa ekipom Podrinja rezultatom 0:0, u 18. kolu Prve lige Republike Srpske. Mrkonjićani su na ovoj utakmici imali više od igre, ali im je sreća okrenula leđa. Prvo poluvrijeme proteklo je u znaku domaćeg sastava, koji je prijetio sa svih strana, ali lopta jednostavno nije htjela u gol tima iz Janje. Pred sam kraj prvog poluvremena, domaćin je imao još jednu priliku da zatrese mrežu protivnika ali lopta odlazi pored gola, pa se tako na pauzu ide pri rezultatu 0:0.

U drugih 45 minuta, Sloboda je bila ta koja se pitala o svemu. Najbolju šansu da postignu pogodak, domaći su imali u 75. minuti meča kada zadnja linija Podrinja  u svom šesnaestercu ruši krilnog napadača Slobode Aleksandra Malbašića, a glavni arbitar pokazuje na bijelu tačku. Odgovornost je preuzeo Travar koji slabo šutira, pa tako protivnički golman u svoju statistiku upisuje i odbranjeni jedanaesterac. Do kraja nije bilo pogodaka.

Sloboda će u sledećem kolu gostovati u Derventi ekipi Tekstilca.