Početna stranica > Komentari

KOMENTARI

Botas pobednik trke Formule 1 za Veliku nagradu Rusije

30.04.2017. god.
Ruski predsednik Vladimir Putin uručio je nagradu pobedniku trke Formule 1 Fincu Valteriju Botasu. Trka za Veliku nagradu Rusije održana je u Sočiju. Drugi je trku završio Sebastijan Fetel, vozač Ferarija. Njemu je nagradu uručio zamenik premijera Rusije Dmitrij Kozak. Treće mesto zauzeo je Kimi Rejkenen. Ruski predsednik od osnivanja trka Formule 1 u Sočiju 2014. godine uručuje nagrade pobednicima. Inače, bodove su još osvojili Maks Ferstapen, Serhio Peres, Esteban Okon, Niko Hulkenberg, Felipe Masa i Karlos Sains junior. U generalnom plasmanu vodi Fetel sa 86 bodova,......

Svi komentari i poruke objavljeni na web portalu su privatno mišljenje autora i komentatora i ne predstavljaju stavove vlasnika web portala, njegove administracije i redakcije mojeNovosti.com