Početna stranica > Komentari

KOMENTARI

Pobeda Dinama, sve veće šanse za opstanak

19.04.2021. god.
    Fudbaleri Dinama zabeležili su u nedelju veoma bitnu pobedu i tako napravili prvi korak u borbi za opstanak. Savladana je ekipa Žarkovo iz Beograda sa 2-0, poluvreme 0-0.   Od samog starta domaćini su preuzeli inicijativui stvarali šanse, ali bez realizacije. Tražili su domaćini u dve situacije da sudija dosudi penal zbog igranja rukom u šesnaestercu, na šta arbitar nije reagovao. Na poluvreme se otišlo bez postignutog gola.   Nastavili su domaćini i u drugom poluvremenu da napadaju i konačno u 57. minutu slomili otpor......

Svi komentari i poruke objavljeni na web portalu su privatno mišljenje autora i komentatora i ne predstavljaju stavove vlasnika web portala, njegove administracije i redakcije mojeNovosti.com