BitLab hosting
Početna stranica > Novosti

Herceg Novi „Za naše Kosovo i Metohiju“

Herceg Novi „Za naše Kosovo i Metohiju“
13.08.2019. god.


Povodom 800 godina samostalnosti Srpske pravoslavne crkve i 630 godina Kosovske bitke, humanitarna fondacija „Delije“ sinoć je na Kanli kuli u Herceg Novom organizovala 29. humanitarni koncert „Za naše Kosovo i Metohiju“.



U bogatom kulturno-umetničkom programu nastupili su Ivana Žigon i „Kosovski božuri“, grupa 357 i Trubački orkestar Marka Gligorijevića, uz specijalne goste večeri - Vlada Georgieva i Danicu Crnogorčević.



  • Izvor
  • foto: Snimak ekrana / Jutjub / Stefan Spirit/ vostok.rs


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE

U carinskom ratu nema pobednika, poručio je kineski predsednik


Težnja ka napadima na vanmejnstrim političare u okviru EU postaje sve očiglednija, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov

Situacija na Kurskom pravcu do kraja 10.4.2025.


Odluka dolazi nakon što je predsednik Donald Tramp odobrio 90-dnevnu pauzu na carine veće od 10%

Donosimo u celini govor stalnog predstavnika Rusije Vasilija Nebenzje na sednici Saveta bezbednosti UN 8. aprila o situaciji na Kosovu i Metohiji:


Ruski kosmonaut Aleksej Zubricki nalazi se u bazi podataka ukrajinskog Ministarstva odbrane kao lice koje izbegava regrutaciju i tražen je zbog izdaje


Ostale novosti iz rubrike »