BitLab hosting
Početna stranica > Novosti

Mladost dekalsirla Konjic 68:43

03.04.2017. god.
U okviru drugog kola državnog prvenstva za mlade, selekcija Mladosti do 14 godina deklasirala je gostujući Konjic rezultatom 68:43.

Najbolji u pobjedničkom timu bili su Boris Milić 26 poena, 10 skokova i 7 sistencija, Borislav Savanović 14 poena, 15 skokova i Milan Kovač 12 poena i 14 skokova. Tokom cijele utakmice tim Radana Gavrića kontrolisao je utakmicu, na poluvrijeme se otišlo sa +13 (35:22) za Mladost. U nastavku meča domaći su uvećavali prednost koja je na kraju utakmice iznosila  +25 (68:43).

U ekipi Mladosti poslednjih nekoliko minuta trener Gavrić je dao priliku svim igračima da igraju.

Mladost nakon drugog kola ima polovičan učinak po jednu pobjedu i poraz.

Sledeću utakmicu Mladost U14 igra u Trebinju protiv ekipe Leotara  8. aprila.