BitLab hosting
Početna stranica > Novosti

Sloboda poražena u Doboju

13.03.2017. god.
U prvoj utakmici proljetnog dijela Prve lige RS fudbaleri Slobode ubjedljivo su poraženi na gostovanju u Doboju od domaće ekipe Sloge 2:5.

Tim Dragana Vukše na poluvremenu je imao aktivan rezulatat 2:2, Sloboda je u dva navrata vodila golovima Stjepanovića u 4. minutu (0:1) i u 27. minutu (1:2) ,ali u nastavku meča došlo je do neobjašnjivog pada u igri što je bilo dovoljno ekipi Sloge da postigne još tri gola i potpuno razbije goste iz Mrkonjića. Čvrsta igra na obje strane viđena je sve do sredine drugog dijela, kada u 66. minuti susreta prvi strijelac lige Mahmutović pogađa za vođstvo domaćina 3:2. Nakon toga, kreće potpuna dominacija domaćina. Prvo u 72. minuti za (4:2) pogađa Hadžikadunić, da bi minut kasnije konačnih 5:2 postavio rezervista Đukić.

U narednom kolu Sloboda dočekuje ekipu Podrinja.

Sloboda je u dva navrata vodila golovima Stjepanovića u 4 minutu (0:1) i u 27 minutu (1:2) .