BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Тријумф за Врањанце

21.03.2021. год.

Играчи КМФ Врање забележили су убедљиву победу у мечу 15. кола Прве футсал лиге против КМФ Винтер Спорт резултатом 8-2 у Нишу.

Домаћини су повели у 7. минуту поготком Душанића, што је једино вредно што су урадили на овом мечу. После тога на терену је постојао само један тим. Радост домаћина трајала је кратко јер је већ у 9. минуту изједначио искусни ветеран Давор Тасић. Сигурном игром гости долазе до предности у 11. минуту голом Дејана Крстића 2-1, а убрзо и до два гола предности, стрелац Игор Стојановић, што је и био резултат првог полувремена.

На самом старту другог полувремена четврти гол за Врањанце постиже Милош Трајковић у 21. минуту и решава питање победника. До краја утакмице рутинском игром гости су увећали ионако убедљиву предност головима Александра Тасића у 25. минуту, Милоша Трајковића у 30. и Немање Милосављевића у 35. минуту за убедљивих 7-1.  Домаћини су смањили у истом минуту на 7-2 голом Спасића. Тачку на сјајан меч ставио је Давор Тасић својим другим голом у самом финишу меча.

Након овог кола КМФ Врање се налази на деоби другог места са 32 бода, са екипом Новог Пазара. У следећем колу наредног викенда играју на свом терену против екипе КМФ Земун Само Право.