BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

СНП - поводом изручења Радована Караџића

СНП - поводом изручења Радована Караџића
30.07.2008. год.

Послије изручења првог предсједника Републике Српске, др Радована Караџића, Хашком трибуналу, српски народ треба кренути свом снагом у рјешавање два задатка: одбране невиног човјека др Радована Караџића и проглашење независности Републике Српске. Независна Република Српска била би побједа исправне политике Радована Караџића и српског народа и велики подстрек Србима у Србији и Црној Гори за учешће у остваривању слободе и обезбјеђивању боље и љепше будућности.

Бања Лука, 30.07.2008. год.



  • Извор
  • СНП - ИЗБОР ЈЕ НАШ
  • Повезане теме


Коментара (7) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Генерал Ратко Младић, који је у притворској болници у Хашком трибуналу, све је слабији, а ситуација је прилично лоша, изјавио је Срни његов син Дарко Младић.


Берлин је обуставио пријем имиграната који траже заштиту, усред преговора о формирању владајуће коалиције, преноси агенција DPA

Украјина континуирано крши мораторијум на нападе на енергетска постројења, саопштило је Министарство одбране Русије


Одлука долази у светлу све напетијих односа са Паризом

Под западним утицајем, нација је упала у „друштвену амнезију“, заборављајући своје руске корене и идеале, тврди руски министар спољних послова


Син америчког председника упитао зашто Кијев није обавестио Вашингтон о захтеву Рајана Раута за оружјем


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Влада Српске позива на заштиту и одбрану Републике Српске и њених институција;

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА