(24:15, 17:19, 18:17, 23:19)

СД Лакташи

Гледалаца : 1900

Судије : Зоран Шутуловић (МНЕ), Алфред Јововић (ЦРО), Огњен Јокић (МНЕ)

Кошаркаши Игокее уписали су и седум побједу у регионалној НЛБ лиги. Вечерас су у Лакташима изабраници тренера Слободана Клипе савладали Нyмбурк резултатом 82:70.

Пред око 2. 000 навијача Игокеа одлично  отвара утакмицу и већ након десет минута игре имали су предност од девет поена (24:15). Гости су парирали у другој и трећој четвртини, но Клипини момци и у задњој четвртини били су бољи те су на крају заслужено славили побједу са 12 поена разлике.

Брајан Чејс убацио 15, Милан Дозет је имао 13, а Стеван Нађфеји 11 кошева. По 10 су убацили Пантић и Харви. Код гостију јеАфик Нисим био најефикаснији са 19 кошева, Павел Пумпрла је убацио 16, док је у посљедњој минути до доубле-доублеа од 12 поена и 10 скокова дошао је и Владимир Штимац.