СРПСКА ДА БУДЕ ДОБРА ЗА СВЕ (Видео)
Честитка за Дан Републике Српске, и питање – да ли је и ово напад на Српску?
Нажалост, послије двадесет година традиционалних прослава Дана Републике Српске, када смо уносили радост, не само у грађане Бања Луке, организујући народно весеље, сваке године са новом суштинском поруком, уз кувано вино, печење и чорбу, окрепљивали смо и душу и тијело, што се може видети на следећем линку:
Сада, 2025. године смо заустављени да исто тако урадимо. Даће Бог само привремено. Заустављени смо тако што једини извор финансирања Покрета, аутоперионицу „Добро“, хоће да отму од нашег предсједника Данета Чанковића.
Да ли после 25 година тихог прогона Данета Чанковића, долази завршни чин његовог протеривања из Републике Српске, остаје да видимо. У рату, он је био спреман да да живот (остао је ратни војни инвалид), а у миру, уз Божију помоћ, да пружи отпор.
Србски народни покрет (СНП) „Избор је наш“ одлучиће како ће наставити своје даље активности и о томе благовремено обавијестити јавност. Само дио активности Покрета са фотографијама можете погледати на овом линку:
https://plebiscitrs.org/sajt/index.php?option=com_novosti&id=1119&&0
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
У царинском рату нема победника, поручио је кинески председник
Тежња ка нападима на ванмејнстрим политичаре у оквиру ЕУ постаје све очигледнија, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков
Ситуација на Курском правцу до краја 10.4.2025.
Одлука долази након што је председник Доналд Трамп одобрио 90-дневну паузу на царине веће од 10%
Доносимо у целини говор сталног представника Русије Василија Небензје на седници Савета безбедности УН 8. априла о ситуацији на Косову и Метохији:
Руски космонаут Алексеј Зубрицки налази се у бази података украјинског Министарства одбране као лице које избегава регрутацију и тражен је због издаје
Остале новости из рубрике »