РТ: Спремни смо да разговарамо, али са другом Русијом - Зеленски
Украјински председник Владимир Зеленски рекао је за Си-Ен-ЕН да није одустао од идеје о мировним преговорима са Русијом. Док Москва наводи да је увек отворена за преговоре, став Зеленског о преговорима се променио неколико пута од почетка сукоба.
„Рекао сам да ћемо бити спремни да разговарамо са Русијом, али са другом Русијом. Са оним који је заиста спреман за мир. Са оним који је спреман да призна да су окупатори.”
Извор: РТ
Поштовани читаоци, на нашем Tелеграм каналу можете пратити све вести о специјалној операцији Оружаних снага Руске Федерације у Украјини, као и о дешавањима у Доњецкој и Луганској Народној Републици. Такође, можете погледати видео снимке, карте и фотографије које стално пристижу.
Наш Телеграм канал - https://t.me/vostokvesti
- Извор
- Танјуг
- фото: © AFP / Ukrainian Presidential Press Service/ vostok.rs
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Обично се сматра да је СССР дуго био изолован иза „гвоздене завесе“ и да је његова економија функционисала независно од остатка света. Стварно стање, међутим, није било баш тако...
Генерал Ратко Младић, који је у притворској болници у Хашком трибуналу, све је слабији, а ситуација је прилично лоша, изјавио је Срни његов син Дарко Младић.
Берлин је обуставио пријем имиграната који траже заштиту, усред преговора о формирању владајуће коалиције, преноси агенција DPA
Украјина континуирано крши мораторијум на нападе на енергетска постројења, саопштило је Министарство одбране Русије
Одлука долази у светлу све напетијих односа са Паризом
Под западним утицајем, нација је упала у „друштвену амнезију“, заборављајући своје руске корене и идеале, тврди руски министар спољних послова
Остале новости из рубрике »