РТ: Санкције онемогућавају испоруку турбине за „Северни ток 1“ - Гаспром
Западне санкције и недосљедност између тренутне ситуације и обавеза "Сименса" онемогућавају испоруку турбине за гасовод "Северни ток 1" из Русије у Немачку, саопштио је руски снабдевач енергентима "Гаспром". Недостајућа турбина је кључни разлог за прекид испорука гаса.
Поштовани читаоци, на нашем Tелеграм каналу можете пратити све вести о специјалној операцији Оружаних снага Руске Федерације у Украјини, као и о дешавањима у Доњецкој и Луганској Народној Републици. Такође, можете погледати видео снимке, карте и фотографије које стално пристижу.
Наш Телеграм канал - https://t.me/vostokvesti
- Извор
- Танјуг
- фото: © SASCHA SCHUERMANN / AFP / RT/ vostok.rs
- Повезане теме
- Русија
- Немачка
- Севернинток
- гас
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
У царинском рату нема победника, поручио је кинески председник
Тежња ка нападима на ванмејнстрим политичаре у оквиру ЕУ постаје све очигледнија, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков
Ситуација на Курском правцу до краја 10.4.2025.
Одлука долази након што је председник Доналд Трамп одобрио 90-дневну паузу на царине веће од 10%
Доносимо у целини говор сталног представника Русије Василија Небензје на седници Савета безбедности УН 8. априла о ситуацији на Косову и Метохији:
Руски космонаут Алексеј Зубрицки налази се у бази података украјинског Министарства одбране као лице које избегава регрутацију и тражен је због издаје
Остале новости из рубрике »