BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Humanost je vest dana!

Humanost je vest dana!
20.04.2022. год.

Centar za medijsku transparentnost i društvenu odgovornost (CMTDO) iz Vranja, 3.maja na Svetski dan slobode medija, učestvovaće u organizaciji velike humanitarne akcije dobrovoljnog davanja krvi i prikupljanja sredstava za lečenje Vukana.

 
Medijski radnici iz Pčinjskog okruga učestvovaće u akciji koju organizuje Humanitarno udruženje „Koce zauvek“, zajedno sa prijateljima iz Rotary kluba u Vranju.
 
Novinari iz okruga i Severne Makedonije na svetski praznik slobode medija pokazaće da je humanost vest dana.Kolege i ostali građani koji ne mogu da daju krv mogu dati dobrovoljni prilog za lečenje Vukana iz Vranja koji boluje od SMA i treba da primi najskuplji lek na svetu.
 
Organizatori pozivaju sve medijske radnike, kao i ostale građane Vranja da se pridruže akciji koja 3. maja počinje u 10 sati u prostoru kafane Gradska meana i trajaće do 14 sati.
 
(VOM/NIV) 




Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

У царинском рату нема победника, поручио је кинески председник


Тежња ка нападима на ванмејнстрим политичаре у оквиру ЕУ постаје све очигледнија, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков

Ситуација на Курском правцу до краја 10.4.2025.


Одлука долази након што је председник Доналд Трамп одобрио 90-дневну паузу на царине веће од 10%

Доносимо у целини говор сталног представника Русије Василија Небензје на седници Савета безбедности УН 8. априла о ситуацији на Косову и Метохији:


Руски космонаут Алексеј Зубрицки налази се у бази података украјинског Министарства одбране као лице које избегава регрутацију и тражен је због издаје


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Влада Српске позива на заштиту и одбрану Републике Српске и њених институција;

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА