BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

„Гаспром“ планира изградњу гасовода преко Монголије за Кину

„Гаспром“ планира изградњу гасовода преко Монголије за Кину
25.01.2022. год.

Завршена је израда студије изводљивости за пројекат гасовода "Савез Восток" за испоруку гаса из Русије преко Монголије у Кину, наводи се у саопштењу "Гаспрома".


"Алексеј Милер и заменик премијера Монголије С. Амарсаихан потписали су протокол о резултатима разматрања студије изводљивости за изградњу гасовода за снабдевање Кине руским гасом преко Монголије“, наводи се у саопштењу компаније.


Дужина трасе гасовода на територији Монголије, према студији изводљивости, биће 962,9 километара, пречник цеви 1400 мм, те се очекује да ће бити пет компресорских станица.


  • Извор
  • Танјуг
  • фото: © РИА Новости / Владимир Астапкович/ vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Амерички председник можда неће доћи на самит уколико европске чланице не пристану на веће издвајање за одбрану, упозорава амерички изасланик при Алијанси.


 Avion 'Tecnam P-Mentor' se u svetu avijacije smatra pravim biserom italijanske avioindustrije i predstavlja savremeni trenažni avion koji kombinuje klasične vrednosti sa najnovijom tehnologijom, čineći ga izuzetnim

Украјински председник достигао је ново дно и сада прети ветеранима Другог светског рата, изјавила је Марија Захарова.


Украјински председник Владимир Зеленски одбацио је руски предлог за тродневно примирје од 8. маја, инсистирајући уместо тога на прекиду ватре у трајању од 30 дана.


Задужбина ,,Кнез Мирослав Хумски” и Књижевно удружење ,,Сусрет” вечерас су, у сарадњи са Музејом Херцеговине, организовали промоцију књиге Ранка Гојковића ,,Срби и Руси – браћа по Промисли Господњој”.


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА