Кривокапић: ДПС узалуд покушава да спере своју ратну прошлост
Својим непотписаним саопштењем, како и приличи ДПС-у, вјечитим кукавицама личне политике коју чак и они одбацују, у блиједом покушају одбране онога што је неодбрањиво, политике коју је свијет видио и коју на овим просторима памте сви, ДПС узалуд покушава да спере своју ратну прошлост интригарењем по биографијама људи који Црној Гори не дугују ништа, а којима ДПС дугује све, наводи се у реаговању премијера Здравка Кривокапића, преноси РТЦГ.
„Једино што је постало очигледно је да савјест ДПС-а, и господина који се крије иза непотписаног саопштења своје партије, није мирна, као што је очигледно и да исти ни сами не вјерују у садржај тога текста, па хоће да им актуелна власт умири савјест и спасава политичку част. Са нама господо нема преговора и нема трговине ни са једном једином жртвом, насталом управо вашом политиком 90-тих. Ни част ни савјест нико вам не може спасити, јер ви нисте спашавали народе СФРЈ него сте их или предводили у погибије, или њихове погибије помагали горивом, оружјем и депортацијом“, наводи се у реаговању Кривокапића и додаје:
- Извор
- Танјуг
- фото: gov.me/ vostok.rs
- Повезане теме
- ЦрнаГора
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Ограничено распоређивање војника Пјонгјанга у Курској области омогућило је избегавање бројних потенцијалних проблема
Амерички председник можда неће доћи на самит уколико европске чланице не пристану на веће издвајање за одбрану, упозорава амерички изасланик при Алијанси.
Avion 'Tecnam P-Mentor' se u svetu avijacije smatra pravim biserom italijanske avioindustrije i predstavlja savremeni trenažni avion koji kombinuje klasične vrednosti sa najnovijom tehnologijom, čineći ga izuzetnim
Украјински председник достигао је ново дно и сада прети ветеранима Другог светског рата, изјавила је Марија Захарова.
Украјински председник Владимир Зеленски одбацио је руски предлог за тродневно примирје од 8. маја, инсистирајући уместо тога на прекиду ватре у трајању од 30 дана.
Остале новости из рубрике »