Италија неће отворити границе за туристе до краја године
Италија до краја године неће отварати границе за стране туристе, рекао је у интервјуу за лист „Република“ министар културе и туризма Дарио Франческини.
При томе, Франческини је допустио могућност да у мају буду отворени музеји и главни споменици културе који су били затворени због епидемије коронавируса, као што су Колосеум и Помпеја.
Према последњим информацијама, број инфицираних вирусом корона у Италији достигао је 192.994 особе, од чега је скоро 26.000 преминуло.
- Извор
- Танјуг
- фото: © РИА Новости / Александр Вильф/ vostok.rs
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Обично се сматра да је СССР дуго био изолован иза „гвоздене завесе“ и да је његова економија функционисала независно од остатка света. Стварно стање, међутим, није било баш тако...
Генерал Ратко Младић, који је у притворској болници у Хашком трибуналу, све је слабији, а ситуација је прилично лоша, изјавио је Срни његов син Дарко Младић.
Берлин је обуставио пријем имиграната који траже заштиту, усред преговора о формирању владајуће коалиције, преноси агенција DPA
Украјина континуирано крши мораторијум на нападе на енергетска постројења, саопштило је Министарство одбране Русије
Одлука долази у светлу све напетијих односа са Паризом
Под западним утицајем, нација је упала у „друштвену амнезију“, заборављајући своје руске корене и идеале, тврди руски министар спољних послова
Остале новости из рубрике »