BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Наставак евакуације грађана Србије из светских метропола

16.04.2020. год.


Генерални секретар Министарства спољних послова Владе Републике Србије Вељко Одаловић потврдио је да ће авион "Ер Србије" данас евакуисати 144 путника из Париза, док је за сутра планиран повратак наших грађана из Франкфурта и Берна.


Одаловић је у изјави за Радио-телевизију Србије (РТС) навео да данас из Аустралије, преко Будимпеште, стижу 23 држављана Србије, а очекује се да ће наши грађани такође данас друмским коридорима, преко Хоргоша и Градине, ући у земљу, што се односи и на приближно 60 људи из Црне Горе.

Највећи притисак је у земљама у окружењу – Словенији, Аустрији и Италији, као и Швајцарској, јер је много људи остало без посла, док су посебан проблем крузери, указао је он и додао да држава чини све што је у њеној моћи да помогне.


  • Извор
  • Танјуг
  • / vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

У царинском рату нема победника, поручио је кинески председник


Тежња ка нападима на ванмејнстрим политичаре у оквиру ЕУ постаје све очигледнија, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков

Ситуација на Курском правцу до краја 10.4.2025.


Одлука долази након што је председник Доналд Трамп одобрио 90-дневну паузу на царине веће од 10%

Доносимо у целини говор сталног представника Русије Василија Небензје на седници Савета безбедности УН 8. априла о ситуацији на Косову и Метохији:


Руски космонаут Алексеј Зубрицки налази се у бази података украјинског Министарства одбране као лице које избегава регрутацију и тражен је због издаје


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА