BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Музика и песма у служби хуманости

Музика и песма у служби хуманости
08.11.2019. год.
Центар за међународну јавну политику трећу годину заредом покреће хуманитарну кампању за помоћ најугроженијим малишанима са Косова и Метохије и организује још један хуманитарни концерт који ће бити одржан у уторак 12. новембра у амфитеатру Факултета политичких наука у Београду, од 19 часова. На концерту ће наступити Даница Крстић, етно певачица и Етно група Аманет, као и гости изненађења.
 
Уз  симболичну цену улазнице од 100 динара, посетиоци и љубитељи музике ће моћи да донирају и више. Сва прикупљена средства ићи ће право у руке малишанима који живе у тешким условима на КиМ. Претходна два пута помоћ је стигла до деце из Видања, Ораховца и Велике Хоче, а и овај пут ће помоћ стићи до  дечака и девојчица из енклава на КиМ.
 
М.Н.




Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

У царинском рату нема победника, поручио је кинески председник


Тежња ка нападима на ванмејнстрим политичаре у оквиру ЕУ постаје све очигледнија, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков

Ситуација на Курском правцу до краја 10.4.2025.


Одлука долази након што је председник Доналд Трамп одобрио 90-дневну паузу на царине веће од 10%

Доносимо у целини говор сталног представника Русије Василија Небензје на седници Савета безбедности УН 8. априла о ситуацији на Косову и Метохији:


Руски космонаут Алексеј Зубрицки налази се у бази података украјинског Министарства одбране као лице које избегава регрутацију и тражен је због издаје


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА