BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Мицотакис: Ердоган мора да схвати да не може претити Грчкој и Европи

Мицотакис: Ердоган мора да схвати да не може претити Грчкој и Европи
09.09.2019. год.

Грчки премијер Кирјакос Мицотакис поручио је да Турска не би требало да покушава да присилљава ни Грчку ни Европу у својим настојањима да добије подршку за план расељавања избеглица у северној Сирији.

„Турска планира да расели милион избеглица на северу Сирије и могла би да поново отвори руту за мигранте ка Европи, уколико не добије адекватну међународну подршку за тај план“, изјавио је пре неколико дана турски председник Реџеп Тајип Ердоган.

Мицотакис је на прес-конференцији у Солуну изјавио да Ердоган мора да схвати да не може претити Грчкој и Европи у покушају да обезбеди додатна средства за решење питања избеглица.
 


  • Извор
  • фото: nd.gr/ vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Руске снаге последњих недеља успешно напредују на више деоница Андрејевског правца. Из дана у дан руска армија се све више приближава граници ДНР са Дњепропетровском облашћу на југозападу републике....


Русија наставља припреме за преговоре с Украјином у Истанбулу, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков на брифингу.

Председник САД оптужио ЕУ за неправедну трговинску политику, укључујући баријере за извоз америчких аутомобила и пребацивање трошкова за фармацеутске производе


На снимку који кружи друштвеним мрежама види се како француски председник наизглед склања мали предмет док позира са британским премијером и немачким канцеларом

Обе земље укидају већину додатних царина најављених прошлог месеца и настојаће да усагласе даље мере, наводи се у заједничком саопштењу.


Председник Русије Владимир Путин понудио је безусловне преговоре почев од четвртка


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА