Међународне војне игре у Русији - тенковски биатлон
Појединачно такмичење у тенковвском биатлону на Међународним војним играма наставља се данас у Алабину код Москве.
Тимови из Киргизије, Ирана, Русије и Јерменије изаћи ће на терен другог дана утакмица.
Међународне војне игре се одржавају од 3. до 17. августа. Укупно 32 такмичења одржаће се у десет земаља - Русији, Азербејџану, Јерменији, Белорусији, Ирану, Индији, Кини, Казахстану, Монголији и Узбекистану. На такмичењу учествује више од 5000 војника.
- Извор
- фото: © РИА Новости / Евгений Одиноков/ vostok.rs
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
У царинском рату нема победника, поручио је кинески председник
Тежња ка нападима на ванмејнстрим политичаре у оквиру ЕУ постаје све очигледнија, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков
Ситуација на Курском правцу до краја 10.4.2025.
Одлука долази након што је председник Доналд Трамп одобрио 90-дневну паузу на царине веће од 10%
Доносимо у целини говор сталног представника Русије Василија Небензје на седници Савета безбедности УН 8. априла о ситуацији на Косову и Метохији:
Руски космонаут Алексеј Зубрицки налази се у бази података украјинског Министарства одбране као лице које избегава регрутацију и тражен је због издаје
Остале новости из рубрике »