BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

У Ирану ухапшени припадници Ције

У Ирану ухапшени припадници Ције
18.06.2019. год.


Високи ирански безбедносни званичник Али Шамхани објавио је данас да је у тој земљи ухапшено неколико агената америчке Централне обавештајне агенције (ЦИА), након што је Техеран разменио безбедносне податке са савезницима.


Ројтерс преноси да је Шамхани то казао на иранској државној телевизији ИРИБ.

Наводи се да је Шамхани казао да ухапшени припадају недавно откривеној и разбијеној „великој америчкој шпијунској сајбер-мрежи“.

Он је такође рекао и да је Иран свим партнерским земљама проследио све информације о томе где је та шпијунска мрежа још вршила операције.

Шамхани је навео и да је та информација резултирала идентификовањем и хапшењем читавог низа америчких шпијуна у другим земљама, али није прецизирао у којим конкретно.

Танјуг


  • Извор
  • фото: cia.gov/ vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

У царинском рату нема победника, поручио је кинески председник


Тежња ка нападима на ванмејнстрим политичаре у оквиру ЕУ постаје све очигледнија, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков

Ситуација на Курском правцу до краја 10.4.2025.


Одлука долази након што је председник Доналд Трамп одобрио 90-дневну паузу на царине веће од 10%

Доносимо у целини говор сталног представника Русије Василија Небензје на седници Савета безбедности УН 8. априла о ситуацији на Косову и Метохији:


Руски космонаут Алексеј Зубрицки налази се у бази података украјинског Министарства одбране као лице које избегава регрутацију и тражен је због издаје


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Влада Српске позива на заштиту и одбрану Републике Српске и њених институција;

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА