BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Салвини: Питање укидања санкција Русији уједињава све пристојне људе

Салвини: Питање укидања санкција Русији уједињава све пристојне људе
20.05.2019. год.


Вицепремијер и министар унутрашњих послова Италије Матео Салвини изјавио је да промене када је реч о укидању санкција Русији треба очекивати након што његова партија „Лига“ постане владајућа у Европи. Тема укидања ограничења Русији „уједињује све пристојне људе“, рекао је Салвини.


„И даље сматрам да санкције нису потребне. Питање њиховог укидања уједињава све пристојне људе“, рекао је Салвини по завршетку велике акције у Милану, у којој су учествовали лидери и представници 11 европских десничарских и популистичких партија.

Салвини, познат по својој проруској позицији, поновио је тезу о томе да „санкције наносе штету и да ништа нису решиле“.

„Ако инструмент не ради, њега склањају“, рекао је италијански политичар и додао да ће питање санкција, уколико његова партија постане део европског руководства, бити преиспитано.
 


  • Извор
  • фото: © РИА Новости/ vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

У царинском рату нема победника, поручио је кинески председник


Тежња ка нападима на ванмејнстрим политичаре у оквиру ЕУ постаје све очигледнија, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков

Ситуација на Курском правцу до краја 10.4.2025.


Одлука долази након што је председник Доналд Трамп одобрио 90-дневну паузу на царине веће од 10%

Доносимо у целини говор сталног представника Русије Василија Небензје на седници Савета безбедности УН 8. априла о ситуацији на Косову и Метохији:


Руски космонаут Алексеј Зубрицки налази се у бази података украјинског Министарства одбране као лице које избегава регрутацију и тражен је због издаје


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА