ДФ: Часније је да Сузана сади лук у Дахни, него што прогони невине
Данашње скандалозно криминално понашање Сузане Мугоше само је реализација наредби о којима је нешто у синоћњем интервјуу саопштио Мило Ђукановић. Он је без икакве задршке пред црногорском јавношћу издиктирао осуђујућу пресуду у монтираном политичком процесу против лидера ДФ-а и поручио да би добро било да невини прихвате незаслужену казну без икаквог отпора, реаговали су из Демократског фронта, преноси IN4S.
„Због тога је Сузана Мугоша у договору са Миливојем Катнићем данас покушала да изједначи некакве снимке Саше Синђелића из подгоричког хотела Хилтон на којем га снима Драган Радоњић шеф специјалног полицијског одјељења и, који нису прибављени у складу са законом, са два кључна доказа, видео снимка настала у Србији, и за које вјерујемо да су прибављени у складу са законом. На тим снимцима Саша Синђелић јасно и недвосмислено објашњава како је заједно са СДТ-ом учествовао у монтажи ‘државног удара’ и подметању лидерима ДФ“, напоменули су из највеће опозиционе групације.
Јавности ради, истичу, постоје два снимка које је шеф специјалног полицијског одјељења Драган Радоњић направио са Синђелићем.
Притом, за разлику од тужилаштва адвокати лидера ДФ-а, додају, неће тражити да се као доказ изведе и гостовање Саше Синђелића у емисији „Ћирилица“ од 11.03.2019. године, у којој је свједок сарадник јавно саопштио да је његов исказ пред Вишим судом дат под присилом и да је лаж.
IN4S
- Извор
- Судско вијеће Вишег суда у Подгорици у монтираном процесу за "државни удар", фото: IN4S/ vostok.rs
- Повезане теме
- ЦрнаГора
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
У царинском рату нема победника, поручио је кинески председник
Тежња ка нападима на ванмејнстрим политичаре у оквиру ЕУ постаје све очигледнија, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков
Ситуација на Курском правцу до краја 10.4.2025.
Одлука долази након што је председник Доналд Трамп одобрио 90-дневну паузу на царине веће од 10%
Доносимо у целини говор сталног представника Русије Василија Небензје на седници Савета безбедности УН 8. априла о ситуацији на Косову и Метохији:
Руски космонаут Алексеј Зубрицки налази се у бази података украјинског Министарства одбране као лице које избегава регрутацију и тражен је због издаје
Остале новости из рубрике »