BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

РТ: Путин на „петицу“ са Салманом, а да ли се је руковао са Трампом?

РТ: Путин на „петицу“ са Салманом, а да ли се је руковао са Трампом?
30.11.2018. год.


Извор: Восток / РТ

Руски председник Владимир Путин је виђен како "баца петицу" принцу Мохамеду бин Салману из Саудијске Арабије, али тренутак могућег руковања са америчким председником Доналдом Трампом био је исечен из преноса.

Они који прате пренос уживо са текућег самита Г20 у Аргентини остали су у недоумици да ли су се Трамп и Путин, чији је званични састанак раније отказан поздравили. Како су лидери земаља намештали за традиционалну "породичну фотографију", Трамп је виђен како хода према Путину - али је кадар потом промењен. Широки кадар је потом враћен неколико тренутака касније, када је Трамп већ био на његовом месту даље.

Посматрачи су остали без важног дела - језика тела одмах после тога, када је Трамп званично саопштио да се неће састати са Путином, како је планирао, позивајући се на недавни сукоб војно-поморских снага Русије и Украјине код обале Крима. Кремљ је саопштио да ће ипак разговарати на маргинама, што Бела кућа није потврдила нити негирала.

Међутим, када су после "фамилијарног" фотографисања кренули да седну, камере су ухватиле Путина како поздравља још једног светског лидера - саудијског престолонаследника Мухамед бин Салмана, који је седео поред руског лидера, који су се срчано поздравили "петицом".


  • Извор
  • / vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Председник САД оптужио ЕУ за неправедну трговинску политику, укључујући баријере за извоз америчких аутомобила и пребацивање трошкова за фармацеутске производе


На снимку који кружи друштвеним мрежама види се како француски председник наизглед склања мали предмет док позира са британским премијером и немачким канцеларом

Обе земље укидају већину додатних царина најављених прошлог месеца и настојаће да усагласе даље мере, наводи се у заједничком саопштењу.


Председник Русије Владимир Путин понудио је безусловне преговоре почев од четвртка

Неуспели преговори у Истанбулу 2022. треба да послуже као полазна основа, уз прилагођавање „реалној ситуацији на терену“, изјавио је помоћник председника Русије Јуриј Ушаков.


Вашингтон је одобрио испоруку америчког наоружања из немачких складишта, док Москва позива на преговоре


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА