BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Мејова: Ако нема договора о условима који су прихватљиви за нас, онда се спремамо да споразума ни не буде

21.09.2018. год.


Британија се припрема да напусти Европску Унију чак и у случају да споразум о условима њеног одласка не буде постигнут, односно ако јој предлог не буде прихватљив, изјавила је британска премијерка Тереза Меј.


Она је рекла да ће се сложити са „заштитним“ предлогом за ирску границу једино уколико се он односи на целу Велику Британију, пренео је Ројтерс.

„Уколико нема договора о условима који су прихватљиви за Велику Британију, онда се спремамо да споразума ни не буде“, рекла је Мејова на конференцији за новинаре у Салцбургу након састанка са лидерима Европске уније.

Додала је, међутим, да верује да може бити постигнут добар споразум.

„Верујем да постоји велика жеља да се седне и обезбеди да постигнемо споразум“, навела је она.

Танјуг


  • Извор
  • / vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

У царинском рату нема победника, поручио је кинески председник


Тежња ка нападима на ванмејнстрим политичаре у оквиру ЕУ постаје све очигледнија, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков

Ситуација на Курском правцу до краја 10.4.2025.


Одлука долази након што је председник Доналд Трамп одобрио 90-дневну паузу на царине веће од 10%

Доносимо у целини говор сталног представника Русије Василија Небензје на седници Савета безбедности УН 8. априла о ситуацији на Косову и Метохији:


Руски космонаут Алексеј Зубрицки налази се у бази података украјинског Министарства одбране као лице које избегава регрутацију и тражен је због издаје


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА