Пушков: Преурањено позивати на било какве акције сада
Ситуација са руским авионом Ил-20 који је оборен у Сирији није једноставна. И даље је неопходно разјаснити све детаље о инциденту. Било би преурањено позивати на било какве акције сада, рекао је Алексеј Пушков, председавајући Одбора за информациону политику Савета Федерације.
Према његовим речима, Израел у Сирији заузима чудну позицију: "Жели да задржи одрешене руке у Сирији и да низашта не одговора, али пре или касније то ће довести до озбиљних проблема".
Читајте више на Ситуација у Сирији - из минута у минут
- Извор
- фото: © Минобороны РФ/ vostok.rs
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Амерички председник можда неће доћи на самит уколико европске чланице не пристану на веће издвајање за одбрану, упозорава амерички изасланик при Алијанси.
Avion 'Tecnam P-Mentor' se u svetu avijacije smatra pravim biserom italijanske avioindustrije i predstavlja savremeni trenažni avion koji kombinuje klasične vrednosti sa najnovijom tehnologijom, čineći ga izuzetnim
Украјински председник достигао је ново дно и сада прети ветеранима Другог светског рата, изјавила је Марија Захарова.
Украјински председник Владимир Зеленски одбацио је руски предлог за тродневно примирје од 8. маја, инсистирајући уместо тога на прекиду ватре у трајању од 30 дана.
Задужбина ,,Кнез Мирослав Хумски” и Књижевно удружење ,,Сусрет” вечерас су, у сарадњи са Музејом Херцеговине, организовали промоцију књиге Ранка Гојковића ,,Срби и Руси – браћа по Промисли Господњој”.
Остале новости из рубрике »