BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Нови процес дестабилизације Балкана од стране Албанаца и Бошњака

Нови процес дестабилизације Балкана од стране Албанаца и Бошњака
21.11.2008. год.

Као што су својевремено САД подржале Алију Изетбеговића у стварању независне БиХ путем рата, тако се и сада може десити да САД тајно подрже албанско руководство да путем силе, ратом обезбиједе ефективну, стварну власт над цијелим Косовом и Метохијом. Овакав рат изазвао би ланчану реакцију на Балкану са несагледивим посљедицама. Отворила би се могућност сукоба у Македонији и Црној Гори, а одређене снаге дестабилизовале би Војводину, југ Србије, Санџак, односно Рашку област. Из тих разлога српски политичари, а посебно српски народ мора се запитати зашто се све више новца издваја за војску БиХ и против кога та војска мисли ратовати. Покрет има индиција да постоји мрежа Албанаца и Бошњака која се користи за илегално наоружавање Албанаца на Косову на челу са извјесним Лин Дочи. 

Српски народ у РС да би избјегао наметање воље мањине као што је то било у случају химне и грба, а на нивоу БиХ избјегао могућност мајоризације , прегласавања и експлоатације од стране Бошњака треба да се издвоји из наметнуте БиХ.

Дејтонски споразум у својој суштини је до те мјере измијењен да скоро не постоји. Сви договори, одлуке и закони између Бошњака, Хрвата и Срба од 1995. до данас били су на штету Републике Српске и српског народа. Заједнички органи БиХ све више јачају и добијају све већи буџет, а РС губи своја овлаштења са тенденцијом могућег нестанка. Значајно кршење Дејтонског споразума јесте стварање Дистрикта Брчко. Арбитражом за Брчко требало је утврдити границу раздвајања ентитета поштујући дејтонски принцип територијалне подјеле БиХ у односу 51 ФБиХ и 49 РС.



  • Извор
  • СНП - ИЗБОР ЈЕ НАШ
  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Грађани Србије имају најповољније мишљење о Русији, док је најнеповољније мишљење о НATO-у, показују ексклузивна истраживања Ипсоса за РТС.

Влада у Триполију, која у ствари контролише тек половину Либије, обзнанила је да неће дозволити прераспоређивање руских снага и наоружања који су, после пада режима Башара ел Асада, остали...


Руски председник предложио је тестирање западних одбрамбених система против нове руске хиперсоничне ракете

Србски научник, писац, дипломата и политичар Владимир Кршљањин је током свог децембарског говора на МГИМО универзитету Министарства спољних послова Русије на Међународној конференцији \"НАТО: 25 година експанзије\" тврдио да...


Кијев је прекршио „правила ратовања“ циљајући високог војног официра у Москви, изјавио је Кит Келог


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Русија у XIX веку

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА