Нове мере за кредите у Србији
Банке у Србији имале су обавезу да до краја јучерашњег дана на својим порталима објаве обавештење за клијенте о новом застоју у отплати кредита, а од данас почиње рок за клијенте који не желе мораторијум да се јаве банкама.
- Извор
- Танјуг
- фото: nbs.rs/ vostok.rs
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Оружје које су Западне земље испоручиле Кијеву вероватно ће подстаћи талас криминала широм континента, упозорава студија
Русија жели да осигура своју безбедност и створи услове за дугорочан и одржив мир, изјавио је председник
Критичар ЕУ Ђорђе Симион супротстављен проевропском градоначелнику Букурешта Николсу Дану у другом кругу
Разговори би могли да се одрже, али само као резултат напретка у текућим мировним напорима између руских и украјинских делегација, изјавио је Дмитриј Песков.
Председник Србије Александар Вучић негирао је да постоји било каквих проблема у плановима да компанија Џареда Кушнера изгради хотел у Београду на месту некадашњег Генералштаба
Остале новости из рубрике »