BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Мадуро: Имам доказе да је моје убиство наручио Џон Болтон из Беле куће

Мадуро: Имам доказе да је моје убиство наручио Џон Болтон из Беле куће
08.08.2019. год.


Председник Венецуеле Николас Мадуро изјавио је да поседује доказе да је саветник америчког председника за националну безбедност Џон Болтон дао одобрење за атентат на њега.


„Прошло је годину дана од покушаја државног удара. Данас имам доказе да је моје убиство наручио Џон Болтон из Беле куће“, изјавио је Мадуро државној телевизији.

Он је нагласио да постоје и сведоци да су Болтон и бивши председник Колумбије Хуан Мануел Сантос наложили опозиционару Хулију Берхесу да убије Мадура.

„Не могу да оптужим председника Трампа, не у овом тренутку, али имам све основе да оптужим Џон Болтона и тражим истрагу против њега“, додао је председник Венецуеле.


  • Извор
  • фото: © РИА Новости / Сергей Гунеев/ vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Разговори би могли да се одрже, али само као резултат напретка у текућим мировним напорима између руских и украјинских делегација, изјавио је Дмитриј Песков.


Председник Србије Александар Вучић негирао је да постоји било каквих проблема у плановима да компанија Џареда Кушнера изгради хотел у Београду на месту некадашњег Генералштаба


Адвокатски тим и породица генерала Ратка Младића разматрају које мере да предузму након што су му лекари у хашком притвору прогнозирали још неколико месеци живота, рекао је Срни његов...


Француски председник признаје да Кијев нема капацитет да војно поврати Крим и Донбас, док Запад разматра слање „снага обезбеђења“ у Украјину након могућег примирја.


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА