Početna stranica > Komentari

KOMENTARI

Srbija svetski šampion u basketu!

12.06.2018. god.
Basketaši Srbije osvojili su zlatnu medalju, četvrtu na pet odigranih svetskih prvenstava. U finalu je Srbija savladala Holandiju 16:13, pa su srbski basketaši još jednom pokazali da su bez premca u ovom sportu. Ekipa, koju čine Dušan Domović-Bulut, Marko Savić, Dejan Majstorović i Stefan Stojačić, pokazala je najviše na turniru na Filipinima, pa je dominantno došla do nove titule. Savladali su na startu turnira ekipu protiv koje su se borili za zlato - Holandiju (21:17), potom Novi Zeland (22:13), Rumuniju (21:12) i Kirgistan......

Svi komentari i poruke objavljeni na web portalu su privatno mišljenje autora i komentatora i ne predstavljaju stavove vlasnika web portala, njegove administracije i redakcije mojeNovosti.com