Početna stranica > Komentari

KOMENTARI

Tomićević i Zorić svetski prvaci!

26.08.2017. god.
Srbska posada u sastavu Marko Tomićević i Milenko Zorić osvojila je zlatnu medalju u disciplini kajak dvosed na 1000 metara na Svetskom prvenstvu u Račicama u Češkoj. Posada u sastavu Nebojša Grujić i Marko Novaković osvojila bronzanu medalju u disciplini kajak dvosed na 200 metara. Aktuelni olimpijski i evropski vicešampioni osvojili su najsjajnije odličje na najprestižnijem takmičenju u ovom sportu. Oni su kroz liniju cilja prošli za 3:08.647. Drugo mesto pripalo je posadi Slovačke (3:10.725), a bronzanu medalju osvojili su takmičari Češke (3:10.853). "Osećali......

Svi komentari i poruke objavljeni na web portalu su privatno mišljenje autora i komentatora i ne predstavljaju stavove vlasnika web portala, njegove administracije i redakcije mojeNovosti.com