Почетна страница > Новости

Туча кошаркаша Партизана и Црвене звезде (Видео)

15.06.2014. год.
Београд-- Србска посла! До туче је дошло при резултату 69:64 за Црвену звезду.

БЕОГРАД - Почетком последње четвртине прве утакмице финала плеј-офа Суперлиге Србије између Партизана и Црвене звезде дошло је до туче кошаркаша оба тима.

До туче је дошло при резултату 69:64 за Црвену звезду. У том тренутку је досуђена лична грешка у нападу играчу Партизана Давису Бертансу, а онда је дошло до кошкања Николе Милутинова и бека Звезде Демаркуса Нелсона, а потом се укључила и већина играча оба клуба. После пар минута захваљујући неколицини кошаркаша са обе стране и члановима стручног штаба, ситуација се смирила.

Пре овога, дошло је до прекида и у трећој деоници када је Душко Вујошевић незадовољан суђењем повукао, па вратио екипу на терен.

Играчи Црвене звезде су напустили терен, али не кроз тунел већ преко трибина. Потом су и играчи Партизана напустили терен, а судије су после консултације са делегатом одлучиле да се меч настави, али да се трибине испразне.