BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Пораз Младости у Широком

06.04.2017. год.
Кошаркаши Младости јуче су доживјели нови пораз од екипе Широког у Лиги за опстанак 83:63.

Током цијелог меча, домаћи тим је контролисао утакмицу и побједа ни једног момента није долазила у питање. Младост је само у првој четвртини имала резултатски прикључак, док су од 11 минута домаћи подигли ниво игре и почели стварати предност. На полувријеме се отишло са резултатом 43:34. У другом полувремену широки је наставио да овећава предност која је на крају меча износила +20 (83:63). У овој утакмици Младост није имала велике шансе да се реваншира Широком за пораз у Мркоњић Граду. У тиму Млаодсти једини су за игру били расположени Бојан Станојевић који је постигао 20 поена,10 скокова и Милијан Боцка који је уписао 18 поена и 7 асистенција.  Широки је побједом учврстио лидерску позицију док кошаркашима Младости остаје да се до краја боре за мјесто које им гарантује останак у елитном друштву БХ кошарке.

Следећу утакмицу Младост игра 9. априла у Мркоњић Граду гдје дочекује Леотар из Требиња.