BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Пораз Слободе у Дервенти

27.03.2017. год.
Екипа Текстилца из Дервенте је уписала прве прољећне бодове, након што је у оквиру 19. кола Прве лиге Републике Српске на свом терену савладала Слободу резултатом 2:1. Далеко су играчи Текстица од форме у каквој су били током првог дијела првенства. Наставак шампионата отворили су са два пораза, али су након велике муке ипак успјели да упишу три злата вриједна бода. Задњу линију Мркоњићана, Текстилац је пробио у 17. минути сусрета када је за 1:0 домаћина погодио искусни Стијепић који је ове зиме у Текстилац стигао као велико појачање. То није обесхрабрило фудбалере Слободе. Консолидовали су редове па тако за 1:1 погађа Зарић у 39. минути меча, те поставља резултат првих 45 минута. Друго полувријеме протекло је у знаку домаћег састава којег са клупе предводи Зоран Драгишић, Борио се Текстилац за сваку лопту, а награда за то стигла је у 74. минути утакмице када Сусаковић погађа за 2:1 и тако изазива ерупцију одушевљења на трибинама у Дервенти. До краја, Текстилац је држао конце у својим рукама те након последњег судијског звиждука, уписали прва три бода овог прољећа.