BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Слобода поражена у Добоју

13.03.2017. год.
У првој утакмици прољетног дијела Прве лиге РС фудбалери Слободе убједљиво су поражени на гостовању у Добоју од домаће екипе Слоге 2:5.

Тим Драгана Вукше на полувремену је имао активан резулатат 2:2, Слобода је у два наврата водила головима Стјепановића у 4. минуту (0:1) и у 27. минуту (1:2) ,али у наставку меча дошло је до необјашњивог пада у игри што је било довољно екипи Слоге да постигне још три гола и потпуно разбије госте из Мркоњића. Чврста игра на обје стране виђена је све до средине другог дијела, када у 66. минути сусрета први стријелац лиге Махмутовић погађа за вођство домаћина 3:2. Након тога, креће потпуна доминација домаћина. Прво у 72. минути за (4:2) погађа Хаџикадунић, да би минут касније коначних 5:2 поставио резервиста Ђукић.

У наредном колу Слобода дочекује екипу Подриња.

Слобода је у два наврата водила головима Стјепановића у 4 минуту (0:1) и у 27 минуту (1:2) .