BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Реми Србије и Русије

06.06.2016. год.

Фудбалска репрезентација Србије одиграла је нерешено 1:1 са Русијом у пријатељском мечу у Монте Карлу. Артем Џуба донео је предност Русима, а коначан резултат поставио Александар Митровић.

У пријатељском мечу у Монте Карлу, репрезентације Србије и Русије су одиграле нерешено 1:1.

После две победе, национални тим под вођством Славољуба Муслина је уписао први реми, против квалитетног противника, учесника предстојећег Европског првенства.

Руси су повели пет минута пре краја меча, преко Артема Џубе, а коначан резултат поставио је Александар Митровић три минута касније на феноменалну асистенцију Душана Тадића.