Домени и хостинг
Почетна страница > Новости

Србија у финалу Европског првенства!

07.09.2019. год.

Женска сениорска репрезентација Србије, актуелни првак Европе, савладала је у полуфиналу Европског првенства репрезентацију Италије!

• Извор

Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Александра Логинова, који је прекинуо дванаестогодишњи губитнички низ руских биатлонаца освојивши злато на Светском првенству, италијанска полиција подвргла је претресу неколико сати пре суботњег догађаја. По налогу з

Не да Новак Мелбурн никоме, јер Мелбурн је Новаков храм! Победом над Домиником Тимом после драматичне борбе у великом финалу

Јубиларни, XX Међународни мини баскет фестивал «Рајко Жижић», место које традиционално окупља наше будуће кошаркашке звезде, свечано је отворен данас у хали број 3 Београдског сајма. Фестивал се одржава...

Јубиларни, XX Међународни мини баскет фестивал «Рајко Жижић» одржава се у хали број 3 Београдског сајма, од четвртка, 23. јануара, до недеље, 26. јануара 2020. године. Фестивал је организовало...

Руски тим „КАМАЗ-мастера” под вођством Андреја Каргинова освојио је прво место у категорији камиона на релију „Дакар” у Саудијској Арабији. У петак је одржан