BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

ЕКСКЛУЗИВНО: СРБИЈА ПОСТАЈЕ ЧЛАНИЦА РУСКЕ ФЕДЕРАЦИЈЕ У ЛЕТО 2013.

ЕКСКЛУЗИВНО: СРБИЈА ПОСТАЈЕ ЧЛАНИЦА РУСКЕ ФЕДЕРАЦИЈЕ У ЛЕТО 2013.
01.01.2013. год.

 Европска унија посрће. Огромни економски проблеми у којима су се нашле многе чланице ЕУ, на размишљање тера и већ постојеће чланице да је напусте. У томе предњаче скандинавске земље Шведска, Данска и Финска, које планирају да заједно са Норвешком формирају нордијску унију. 

Слична су размишљања и у Чешкој и Словачкој, па и Словенији, као и прибалтичким земљама чланицама ЕУ. Мале државе схватају, да уласком у ЕУ су уствари постали слуге Велике Британије, Француске и Немачке.
 
Србија у децембру, ако испуни ново постављене услове, само њих четири овога пута, требала би да добије датум за почетак преговора. Хрватска са руинираном економијом и незапосленошћу највећом у историји, спољним дугом, такође, највећим у историји, се спрема да уђе у ЕУ, мада и грађанину Хрватске са основном школом и те како је јасно да се ствари нимало неће променити на боље.
 
У Србији је дошло до смене власти. На власт су дошле партије и људи који су махом били на власти у 90-тим годинама. А, екипа експерата из разних области у Москви већ разрадјују план присаједињења Србије Русији. И већ су при крају. Србија би требало да постане 84. република Руске Федерације.
 
Добри познавалаци политичких и обавештајних прилика неће бити нимало изненађени. Чак и ЦИА и западне обавештајне службе знају за ово. С обзиром да су сви адути, барем они најачи, које су имали већ испуцани, америчка администрација и владе Велике Британије, Француске и Немачке су у шах позицији.
 
Подршка становника Србије да удју у ЕУ је опала испод 40%, спрски преговарачки тимови мајсторски балансирају око ситуације на Косову и Метохији, добијајући на времену, а економска помоћ Русије Србији се стално повећава.
 
Евентуална побуна шиптарских терориста на крајњем југу Србије би унапред била осуђена на тотални војни пораз, с обзиром на бројност и снагу војних и жандармеријских јединица на тим просторима.
 
На Муслимане у Рашкој области и евентуално неку њихову војну побуну не може се рачунати, у првом реду, јер су малобројни, а и већина тамошњег становништва је просрбски орјентисана, што и доказује константна подршка Расиму Љајићу, умереном политичару, окренутом Београду. Екстремни елементи, понајвише у Пентагону заговарају муњевиту војну акцију и окупацију Србије.
 
Међутим, ризици овакве операције су превелики, јер им је из Русије јасно стављено до знања да ће Русија у том случају пружити сву могућу војну подршку Србији. Они који на власти, наравно парама држе Младјана Динкића, предлажу да се Србији дају нови екстра повољни кредити и тако она бар на неко време одвоји од Русије.
 
Након што пропадну, а пропашће преговори Србије и ЕУ, биће дат огроман новац медијима да утичу на јавно мњење. Политичари у Србији ће јавно говорити о предностима уније са Русијом, а поприличан новац од стране Русије би био уложен у привреду Србије, нарочито пољопривреду.
 
На пролеће се планира расписивање референдума, на којем би се, према очекивањима аналитичара више од 70% градјана Србије са правом гласа, изјаснило за то да Србија буде република Руске Федерације.
 
Убрзо након тога и парламенти обеју држава би дали сагласност. Очекивани рок да се посао приведе крају јесте крај августа 2013. године.
 
Србија од своје државности не би изгубила скоро ништа. Задржала би своја национална обележја, заставу, грб, химну. Парламент и државно-друштвено уређење се не би суштински променило. Службени језик би и даље остао србски као главни, али би доношењем амандмана на Устав Србије као други службени језик био уведен и руски језик.
 
Фактички Србија би имала већу аутономију и од саме Чеченије, Тарстана или Јукатије. Задржала би своју војску, с тим што би добила најсавременије наоружање од Русије и број припадника ВС би био увећан за од прилике три пута. Састав војске би остао професионалан.
 
На плану економије, добила би пуно. Почев од пољопривреде. Једноставно речено, Србија не би била у стању да подмири потребе за храном руског тржишта, па чак и када би се обрађивало 100% обрадивих површина.
 
Храна је у свету све скупља, а Србија би уз помоћ Русије успела да обнови своју пољопривреду, која је намерно уништена и уништавана од стране запада. Храна у самој Србији је сада скупља него у земљама чланицама ЕУ, Немачкој, Француској, Италији…
 
Обновом пољопривреде, заживела би напуштена србска села. Незапосленост би драстично опала. Наталитет би почео да повећава. Из Русије би у замену за храну добијали јефтине енергенте, нафту и гас, руде и остале сировине, које би србска привреда могла да користи и да се покрене.
 
Русија, као једна од најмоћнијих земаља на планети, добија под своју контролу најважније стратешко место у Европи, а самим тим, смањује опасност од евентуалне агресије на саму територију Русије, јер би у том случају Србија морала бити прва на удару, уколико додје до евентуалне агресије.
 
Преко територије Србије пролази и гасовод, па би Русија фактички на својој територији имала део тог гасовода, а због геостратешког положаја Србије, идеално место за рачвање гасовода према другим европским земљама.
 
Осим тога, Србија би била мост, или „магацин“, за трговину са западом руских производа.
Према резолуцији 1244 СБ УН Косово и Метохија су саставни део Србије.
 
Дакле, уласком Србије у Руску Федерацију, Космет би постао саставни део РФ. У том случају Русија има легитимно право да управља својом територијом. У плану је да се направи компромис са западним силама.
 
Да на Космету остану међународне снаге, али да се на Космет врате органи власти Србије (у том случају Русије), да Американци остану у Бондстилу, али да не врше никакве војне активности.
 
Русија у приправности има више од 50.000 елитних војника који би са Војском Србије контролисали Косово и Метохију, југ Србије. На самом југу Србије у војним базама би било стационарано више од 15.000 руских војника од чега би била већина из СПЕЦНАЗ-а.
 
Да је у питању трговина великих, а преко леђа малих, стоји чињеница да су Американци спремни да „зажмуре“, јер, би добили одрешене руке да Сирију ставе под свој патронат, дакле сиријски председник Асад би изгубио руску подршку, а онда наравно би уследила ваздушна интервенција запада, слична оној у Либији.
 
Такодје, Русија би остала по страни у евентуалном сукобу Израела и Сједињених Држава са Ираном, а за узврат Америка и ЕУ би се одрекли Космета.
 
Хашим Тачи би био оптужен и било би му суђено за трговину људским органима и ратне злочине у време када је био врховни командант терористичке УЋК. С обзиром да незапосленост на Космету међу Албанцима је огромна, што је потенцијални извор бунта и побуна, Русија би уложила у економију Космета и упослила део становништва.
 
Планира се да Космет буде нека врста „моста“ фигуративног, за тобожњу војну и економску сарадњу Русије и запада. Планови за стварање Велике Албаније би пали у воду, а свим Албанцима са Космета би били дати руски пасоши.
 
Наравно, ту се не сме занемарити профит који се остварује од трговине наркотицима и оружјем, а примат у томе би и даље имала ЦИА и западне обавештајне службе. Први знак, да ли је ово тачно и у којој мери, биће изрицање пресуде Рамушу Хајрадинију, 29. новембра.
 
Владајуће структуре у Подгорици, почев од Мила Ђукановића су изузетно поткупљиве.
 
У Црној Гори, нарочито приморју огроман капитал поседују Руси. Руски капитал, који се налази у Црној Гори је више него довољан да се поткупи и онако корумпирана црногорска власт. Друго решење, које је јефтиније и реалније, јесте да се финансирају опозиционе партије предвођене Медојевићем, а након смене власти, купи лука Бар, преко које би Русија имала и скоро па директан приступ својој територији, Србији.
 
Уступак који би Руси морали да направе западу јест управо Република Србска. У воду би пале све тежње тамошњих Срба за уједињењем са матицом Србијом, Додик и политичари би отишли са власти.
 
На власт у РС би били доведени људи, Срби, који би заговарали унитарну Босну и Херцеговину. Радован Караџић и Ратко Младић би били осуђени за геноцид, а и сама Русија би реторички почела подржавати теорију да је Република Србска геноцидна творевина.


  • Извор
  • Вестинет


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

„Супарнички однос“ Вашингтона са Русијом спречио је потпуно обелодањивање онога што је знао, рекли су извори листу


Неслање делегације у САД била је „порука Хамасу“, изјавио је израелски премијер

Оснивачу Викиликса, Асанжу, дозвољена је нова, ограничена шанса за борбу против његовог изручења САД


Иступање сталног представника Василија Небензје на седници Савета безбедности УН поводом 25. годишњице агресије НАТО на Југославију

Сукоб се односи на очување улоге САД у свету, изјавио је највиши дипломата ЕУ


Локални званичници кажу да је у једном нападу тешко оштећена хидроелектрана Дњепар у делу Запорошке области који је под контролом Кијева.


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Русија у XIX веку

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА