BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

КАНАЂАНИ У ШОКУ: Откривен јефтин лијек против рака, али фармацеути неће дага користе?

КАНАЂАНИ У ШОКУ: Откривен јефтин лијек против рака, али фармацеути неће дага користе?
31.05.2013. год.
Овај лијек не изискује патент, тако да га било ко може да примијени јефтино и брзо, за разлику од неефективних скупих лијекова које производе водеће фармацеутске компаније!
Канадски научници су пронашли једноставан лијек за потпуно изљечење рака, али велике фармацеутске компаније уопће нису заинтересиране за његову производњу. Истраживачи са Свеучилишта Алберте у Едмонтону, су успјели прошлог тиједна у потпуности излијечити рак својим препаратом, али медији и телевизија једва да су објавили нешто о овој једноставној техници изљечења рака која користи обичне јефтине лијекове.
 
Метода укључује примјену диклороацетата (ДЦА), који се тренутно користи у лијечењу метаболичких поремећаја , тако да уопће не ствара негативне нус појаве или нежељене дугорочне ефекате.
 
Овај лијек не изискује патент, тако да га било ко може примијенити јефтино и брзо, за разлику од неефективних скупих лијекова које производе водеће фармацеутске компаније!
 
Канадски су знанственици тестирали ДЦА на људским станицама и с њим безопасно убили рак; плућа, мозга и груди, док су здраве станице остале нетакнуте и живе.
 
Овај лијек су тестирали и на штакорима који су имали озбиљне туморе у завршним стадијима, њихове су се болесне канцерогене станице тренутачно скупиле када су им у воду за пиће стављали ДЦА.
 
Лијек састављен од ДЦА је широко доступан, и техника за изљечење рака је изнимно једноставна, али због чега се велике компаније не у укључују у производњу лијека и његову дистрибуцију, због чега медији нису заинтересиране за ово откриће?
 
Људске станице имају природне механизме за борбу против рака то су органеле – митохондрији, но они требају окидач да би постале ефектне.
 
У Wикипедији стоји: Митохондриј је станична органела еукариотских станица која служи као извор станичне енергије. Митохондрији су мјесто активности циклуса лимунске киселине (Кребсовог циклуса) као и мјесто стварања аденозин трифосфата електронским транспортом и оксидативном фосфорилацијом. Цилиндричне су структуре, промјера између 0,3 и 1 µм и дуги од 5 до 10 µм.Састоји се од двије мембране, од којих је вањска релативно напета, унутрашња мембрана је наборана како би јој се повећала површина и тако повећала могућност стварања АТП-а.Вјерује се да су настали ендосимбиозом од аеробне бактерије и зато садржавају 70 С рибосоме и циркуларну ДНА као и прокариоти. Крај цитата.
 
Знанственици су до сада сматрали да станични митохондрији постану оштећени и неактивни за вријеме напада рака. Фокусирали су се на гликолизу, која је слабо ефектна у борби против рака и углавном бацање ресурса и трошење времена.
 
Произвођачи лијекова су се фокусирали на гликолизу као третман у борби против рака!
 
С друге стране третман ДЦА-ом не укључује методе гликолизе већ се у потпуности фокусира на митохондрије; они активирају митохондрије који се након активације успјешно и брзо боре против рака.
 
Овај ефект дозвољава рактивацију процеса који се назива апоптоза. Митохондрији у себи имају програм за самоуништење који се активира када се ради о станицама рака!
 
Без апоптозе, тумори брзо и необуздано расту јер се њихове станице одбијају „угасити.“ Функционални и активирани митохондрији, захваљујући ДЦА, покрећу овај процес и једноставно гасе станице рака!
 
Када се искључи процес гликолизе, тијело производи мање ,лијечне киселине, тако да се оштећено ткиво око станица рака не распада и на таква начин не ствара погодан терен за таст нових тумора.
 
Фармацеутске компаније не инвестирају новац у истраживања ДЦА методе јер се таква не може патентирати, а без патента ФАРМАЦЕУТКА ИНДУСТРИЈА НЕ МОЖЕ ЗАРАЂИВАТИ НОВАЦ.
 
Они тренутачно зарађују огромне своте новца на њиховим патентираним „лијековима“ за АИДС.
 
С обзиром да фармацеутске компаније неће развијати ДЦА до коначне примјене на људима, било би потребно да неовисне лабораторије започну клиничка испитивања ДЦА да би потврдиле истраживања канадских знанственика и да би се на концу лијек могао примјењивати на људима. Сав се тај посао може направити у колаборацији с канадским свеучилиштем које је прво започело истраживања, и свакако ће радо асистирати истраживања и развијање крајњег лијека за потпуно лијечење рака!
 
Надамо се да ће објављивање овог текста допринијети подизању свјесности о учинцима диклороацетата – ДЦА и његовој успјешности у изљечењу рака, и искрено се надамо да ће можда тако инспирирати неке неовисне компаније за истраживање и производњу овог лијека који ЗАИСТА СПАШАВА ЖИВОТЕ, јер велике фармацеутске компаније то уопште неће учинити.


  • Извор
  • Magazin.ba / depo.ba


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Зуби су јако битни и када нам нешто није у реду са њима осећамо се нелагодно и једва


Витамин Б12 се често промовише као суплемент који може побољшати енергију, концентра

 Шта је миом? Миоми су најчешће доброћудни тумори глатких мишића материце. Представљају обољење материце које се манифестује формирањем и растом бенигног тумора у миометријуму – мишићном слоју материце. Обично се...


У суботу ће у Галерији Народног музеја у Врању бити одржан 'Омаж Др Вукашину Антићу'. Познати хирург из Врања Вукашин Антић преминуо је 1. априла 2020. године у 62....

Кандида на језику  је стање у којем се гљивица Candida albicans накупља на слузници ваших уста. Кандида је нормалан организам у вашим устима, али понекад се може повећати и...


Čuveni grčki filozof Claudius tvrdio je da sve što čovek vidi, ili može da dodirne, potiče od kiseonika. 'Kiseonik je sam život, esencija svega!' napisao je u svojim delima,...


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Русија у XIX веку

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА