booking.com
Почетна страница > Новости

Баскеташи Србије шампинони Европе

16.09.2018. год.

Кошаркашка репрезентација Србије у баскету 3 на 3 освојила је златну медаљу на Европском првенству у Букурешту пошто је у финалном мечу савладала екипу Летоније 19:18. За најбољег играча турнира проглашен је Душан Домовић Булут.

Репрезентација Србије у баскету 3 на 3 први пут је постала првак Европе, пошто је у финалу првенства у Букурешту победила Летонију 19:18.

• Извор

Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Србска атлетичарка Ивана Шпановић победила је на митингу у Бирмингему у скоку удаљ, са резултатом 6,78 метара.

Председник Владимир Путин је у Сочију спатинговао са олимпијском шампионом Бесланом Мудрановом. Како је то изгледало, погледајте у видео прилогу.

Ђоковић – Надал 3:0 (6:3, 6:2 и 6:3). Феноменалном игром у финалу србски тенисер Новак Ђоковић савладао је свог великог ривала Рафаела Надала са 3:0 у сетовима и доминантно...

Најбољи светски тенисер Новак Ђоковић пласирао се у финале Отвореног првенства Аустралије, пошто је у полуфиналу савладао Луку Пуја са 3:0 (6:0, 6:2, 6:2). За нови трофеј у Мелбурну...

Извршни одбор Светске антидопинг агенције (ВАДА) донео је одлуку да потврди статус Руске антидопинг агенције (РУСАДА). &bdquo