booking.com
Почетна страница > Новости

Ивана Шпановић у финалу ЕП, брани злато из Амстердама

09.08.2018. год.

Најбоља србска атлетичарка Ивана Шпановић у финалу Европског првенства у Берлину браниће златну медаљу у скоку у даљ.

Шпановић, која је пре две године била првак Европе у Амстердаму, у квалификацијама је имала најбољи скок од свих ривалки - 6,84 из треће серије.

Претходно је скочила 6,56 метара, док је у првој серији преступила.

Друга србска атлетичарка Милица Гардашевић завршила је такмичење на 21. месту скоковима 6,26 и шест метара, уз један преступ.

Финале је на програму у суботу од 20.05.

• Извор

Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Најбољи тенисер света добитник је награде „Лауреус“ спортске академије за најбољег спортисту у 2018. години!

Србска атлетичарка Ивана Шпановић победила је на митингу у Бирмингему у скоку удаљ, са резултатом 6,78 метара.

Председник Владимир Путин је у Сочију спатинговао са олимпијском шампионом Бесланом Мудрановом. Како је то изгледало, погледајте у видео прилогу.

Ђоковић – Надал 3:0 (6:3, 6:2 и 6:3). Феноменалном игром у финалу србски тенисер Новак Ђоковић савладао је свог великог ривала Рафаела Надала са 3:0 у сетовима и доминантно...

Најбољи светски тенисер Новак Ђоковић пласирао се у финале Отвореног првенства Аустралије, пошто је у полуфиналу савладао Луку Пуја са 3:0 (6:0, 6:2, 6:2). За нови трофеј у Мелбурну...