Почетна страница > Коментари

КОМЕНТАРИ

Ах ти Срби

15.08.2007. год.
Само у једном дану спортисти Србије победили на два тениска турнира, Светској лиги у ватерполу, на Европском јуниорском првенству за кошаркаше, док је сениорска кошаркашка репрезентација на турниру у Стразбуру декласира вицешампиона Европе Грчку са 31 поеном разлике да би тачку на и ставили наши кајакаши освојивши на Светском првенству у кајаку сребрну и бронзану медаљу. Ђоковић срушио и Федерера У финалу великог турнира у Монтреалу наш тенисер са 7:6 (7:2), 2:6, 7:6 (7:2) савладао, како је рекао, најбољег на свету свих времена „Остварио......

велики успех на свим пољима спорта . Браво , тенисери и остали спортисти, Србије и српства . питам се ја где је оно ( србија и црнаготра) \ Жао ме је што црногорци ниси остали снама Па и они да славе победу дана . коста кмет јавља се из туђине
(kocta kmet, 15.08.2007. 13:24:15) [161]

Сви коментари и поруке објављени на wеb порталу су приватно мишљење аутора и коментатора и не представљају ставове власника wеb портала, његове администрације и редакције mojeNovosti.com