Почетна страница > Коментари

КОМЕНТАРИ

Португал шампион Европе

11.07.2016. год.
Фудбалскa репрезентација Португалије савладала је после продужетака Француску са 1:0 и први пут у историји постала шампион Европе. Стрелац победоносног гола Едер у 109. минуту утакмице. Кристијано Роналдо због повреде напустио игру већ у првом полувремену. Португалија је шампион Европе, први пут у историји. Изабраници Фернанда Сантоша савладали су финалу домаћина Француску са 1:0, голом Едера у 109. минуту утакмице. Иако су "триколори" важили за фаворите, иако су Французи били бољи ривал током већег дела меча, иако је Кристијано Роналдо напустио утакмицу због......

Сви коментари и поруке објављени на wеb порталу су приватно мишљење аутора и коментатора и не представљају ставове власника wеb портала, његове администрације и редакције mojeNovosti.com