BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Слобода силовита у Шамцу

22.05.2017. год.
У оквиру седмог кола плej-aут фазе Прве лиге Републике Српске за викенд су одигране три утакмице. Ово коло, донијело је прегршт голова. Чак 11 је постигнуто на три сусрета.

Слобода je серију добрих резултата наставила је на гостовању у Шамцу, гдjе су савладали тамошњи Борац са 0:3 (0:1).
У првом полувремену, пао је један гол, а стријелац је био капитен Мирковић.
Након предаха, поново су изабраници Чедомира Ћулума заиграли боље. На 0:2 повисио је у Kукавица у 63. минути утакмице, а коначних 0:3 поставио је Сладојевић двије минуте прије истека регуларног дијела меча.

Слобода је искористила кикс Слоге и преузела врх табеле, тренутно су први у Лиги за опстанак са 42 бода

У осмом колу састају се: Слобода МГ - Звијезда 09